تبلیغات
چَــمـتـا - آقای شهردار!! به كجا چنین شتابان؟؟؟

آقای شهردار!! به كجا چنین شتابان؟؟؟

دوشنبه 15 آبان 1391  01:02 ب.ظ

نوع مطلب :گزارش و خبر ،


چندی است شهردار تهران بنا به دلایلی!!! عجولانه و شتاب زده در حال انجام پروژه های عمرانی در سطح كلان شهر تهران است. بنا بر آنچه در خبرها آمده است ایشان به شهروندان تهرانی وعده داده است تا پایان سال، هیچ پروژه ناتمامی را باقی نخواهد گذاشت!! از جمله  فعالیت های عمرانی  كه جناب شهردار بسیار مصرند به زودی شاهد افتتاح آن باشند، می توان به پیاده راه سازی میدان امام حسین (ع) و  میدان شهدا اشاره كرد. پروژ ه ای كه به گفته خودشان حاصل یك دهه كار مطالعاتی است و" قرار است ظرف مدت دو ماه به اتمام برسد!" فارغ از برخی از اقدامات خوبی كه ایشان در مدت مدیریت خود  به انجام رسانده اند به نظر می رسد این سرعت و شتاب در انجام  و اتمام پیاده راه  خیابان هفده شهریور خط بطلا نی است بر  تلاش های گذشته ایشان. بنده  چون خود  از ساكنان آن منطقه هستم و از آغاز شاهد انجام این پروژه بودم میتوانم قاطعانه بگویم كه هیچ گونه برنامه ریزی، هماهنگی و مدیریت مناسبی  در اجرای آن مشاهده نكرده ام.

 مشكلات  عدیده به وجود آمده ( برای ساكنین، اصناف و كسبه محل ) ناشی از این سوء مدیریت و شتابزدگی قصه پر غصه ای دارد كه بیان آن در این یادداشت كوتاه نمی گنجد. از بستن خیابان ها و كوچه های منتهی به خیابان هفده شهریور بدون اطلاع قبلی گرفته تا  ایجاد بار ترافیكی شدید  در خیابان های اطراف، بلا تكلیفی و سختی رفت و آمد مردم،  بی رونقی  و سر در گمی كسبه و بازاریان.  با گذشته یك ماه از اجرای این عملیات عمرانی و علیرغم اعتراض شدید مردمی هنوز این مشكلات به قوت خود باقی  است.گویا جناب ایشان انگیزه ای مهم تر برای افتتاح این پروژه دارند!!

جناب شهردار!! جنابعالی از مردم خواسته اید صبور باشند.  وعده  داده اید آینده خوبی را برای منطقه خود در انتظار بنشینند. اینكه مردم باید در عمران و آبادی شهر و محله ی خود تحمل سختی ها و مشكلات را به جان بخرند امری است درست و همیشه نیز اینگونه بوده است، ولی هدف شما از این همه عجله و شتاب در اجرای پروژه عظیم هفده شهریور  كه به گفته شما حاصل سالها مطالعه كارشناسی است، چیست ؟ به كجا چنین شتابان؟؟شما كه خود را مدیر لایقی می دانید! چرا  با اطلاع كامل از اهمیت و مركزیت این خیابان و  با توجه به كانون رفت و آمدهای پر ازدحام  در این مسیر، تدابیر لازم  را برای كاهش مشكلات احتمالی اتخاذ ننموده اید؟ پیمانكار شما با چه انگیزه ای  این چنین با سرعت، آشفته و سراسیمه در صدد اتمام این عملیات عمرانی است؟ پاسخ این همه نابسامانی و بلا تكلیفی و نگرانی را چه كسی خواهد گفت ؟ ...

جناب آقای قالیباف !! یقین بدانید اگر نبود این سوء مدیریت و بی تدبیری در امور، بی شك،  این مسئله با همراهی و همكاری مردم فهیم منطقه و بدون هدر رفت هزینه های گزاف و با حداقل  تنش و  مشكلات كنونی  به سر انجام می رسید و اینچنین خاطر تلخی از شما به خاطر نمی ماند.  


نوشته شده توسط: رضا عموزادی | آخرین ویرایش:سه شنبه 24 دی 1392 | نظرات ()

برچسب ها: پیاده راه سازی میدان امام حسین ، پیاده راه سازی هفده شهریور ، مشكلات ساكنان منطقه هفده شهریور ، بی تدبیری شهرداری ، آقای شهردار به کجا چنین شتابان؟ ، عموزادی ،