تبلیغات
چَــمـتـا - سیّد شهیدان شهر به آسمان پركشید

سیّد شهیدان شهر به آسمان پركشید

دوشنبه 10 شهریور 1393  05:04 ب.ظ

نوع مطلب :گزارش و خبر ،

 
انالله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر اطلاع یافتیم آیت الله جباری رحمت الله علیه امام جمعه بهشهر و نماینده خبرگان رهبری در استان مازندران دار فانی را وداع گفت. ضمن عرض تسلیت و تعزیت به خاندان محترم ایشان و همشهریان گرامی از درگاه حضرت باریتعالی برای روح آن فقید سعید علو درجات و تقرب با اجداد طاهرینش را مسئلت داریم.

( آیت الله حاج شیخ ولی الله عموزادی به مناسبت در گذشت آیت الله حاج سید صابر جباری "دوست و یار دیرین خود" پیام تسلیتی به شرح زیر صادر نمود)

ولی الله عموزادی

بسم الله الرحمن الرحیم

فقدان جبران ناپذیر عالمی عامل و مجاهد كه در تمامی اوقات آن چه در استطاعت داشت بذل موجود می كرد مایه اندوه و تاسف فراوان گردید.

مرحوم مغفور آیت الله جباری در مسیر اهداف عالیه اسلام و انقلاب از روزهای نخست شكل گیری نهضت به رهبری امام راحل تا زعامت و رهبری مقام عظمای ولایت آنچنان كه سزاوار بود ثابت قدم ماند.

بزرگواری كه با حضور پیوسته خود در جبهه های حق،  یار شاطر و مایه ی امید دل رزمندگان بود  و در دوران پس از جنگ نیز قرةالعین خانوادهای شهدا و موجب دلگرمی بسیجیان و جانبازان بود.

اینجانب از خداوند متعال برای آن روحانی وارسته، آرامش ابدی در دارالقرار رضوان الهی را مسئلت دارم و برای بازماندگان آن مرحوم به خصوص سلاله پاكش صبر و توفیق الهی را آرزومندم.

ولی الله عموزادینوشته شده توسط: رضا عموزادی | آخرین ویرایش:چهارشنبه 19 شهریور 1393 | نظرات ()

لینك های مرتبط: شمال نیوز/تسلیت آیت الله عموزادی در پی درگذشت آیت الله جباری ، شمال فردا/پیام تسلیت آیت الله عموزادی در پی درگذشت آیت الله جباری ، خلیل نیوز / پیام تسلیت آیت الله شیخ ولی الله عموزادی از مفاخر خلیل شهر ،مدرس حوزه ، متكازین / تسلیت آیت الله عموزادی در پی درگذشت آیت الله جباری ،
برچسب ها: عموزادی ، رضا عموزادی ، آیت الله جباری ، امام جمعه بهشهر ، سید صابر جباری ، چمتا ، آیت الله عموزادی ،