سلام بر تو ای هشتمین بهانه ی آفرینش

یکشنبه 16 شهریور 1393  11:26 ق.ظ

نوع مطلب :خارج از دسته بندی ،


نوشته شده توسط: رضا عموزادی | آخرین ویرایش:دوشنبه 13 مهر 1394 | نظرات ()

برچسب ها: عموزادی ، چمتا ، رضا عموزادی ،

سیّد شهیدان شهر به آسمان پركشید

دوشنبه 10 شهریور 1393  05:04 ب.ظ

نوع مطلب :گزارش و خبر ،

 
انالله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر اطلاع یافتیم آیت الله جباری رحمت الله علیه امام جمعه بهشهر و نماینده خبرگان رهبری در استان مازندران دار فانی را وداع گفت. ضمن عرض تسلیت و تعزیت به خاندان محترم ایشان و همشهریان گرامی از درگاه حضرت باریتعالی برای روح آن فقید سعید علو درجات و تقرب با اجداد طاهرینش را مسئلت داریم.

( آیت الله حاج شیخ ولی الله عموزادی به مناسبت در گذشت آیت الله حاج سید صابر جباری "دوست و یار دیرین خود" پیام تسلیتی به شرح زیر صادر نمود)

ولی الله عموزادی

بسم الله الرحمن الرحیم

فقدان جبران ناپذیر عالمی عامل و مجاهد كه در تمامی اوقات آن چه در استطاعت داشت بذل موجود می كرد مایه اندوه و تاسف فراوان گردید.

مرحوم مغفور آیت الله جباری در مسیر اهداف عالیه اسلام و انقلاب از روزهای نخست شكل گیری نهضت به رهبری امام راحل تا زعامت و رهبری مقام عظمای ولایت آنچنان كه سزاوار بود ثابت قدم ماند.

بزرگواری كه با حضور پیوسته خود در جبهه های حق،  یار شاطر و مایه ی امید دل رزمندگان بود  و در دوران پس از جنگ نیز قرةالعین خانوادهای شهدا و موجب دلگرمی بسیجیان و جانبازان بود.

اینجانب از خداوند متعال برای آن روحانی وارسته، آرامش ابدی در دارالقرار رضوان الهی را مسئلت دارم و برای بازماندگان آن مرحوم به خصوص سلاله پاكش صبر و توفیق الهی را آرزومندم.

ولی الله عموزادینوشته شده توسط: رضا عموزادی | آخرین ویرایش:چهارشنبه 19 شهریور 1393 | نظرات ()

لینك های مرتبط: شمال نیوز/تسلیت آیت الله عموزادی در پی درگذشت آیت الله جباری ، شمال فردا/پیام تسلیت آیت الله عموزادی در پی درگذشت آیت الله جباری ، خلیل نیوز / پیام تسلیت آیت الله شیخ ولی الله عموزادی از مفاخر خلیل شهر ،مدرس حوزه ، متكازین / تسلیت آیت الله عموزادی در پی درگذشت آیت الله جباری ،
برچسب ها: عموزادی ، رضا عموزادی ، آیت الله جباری ، امام جمعه بهشهر ، سید صابر جباری ، چمتا ، آیت الله عموزادی ،

عكس اجرا / همایش «جمعیت، توسعه و پیشرفت کشور»

دوشنبه 10 شهریور 1393  01:41 ب.ظ

نوع مطلب :"مجـــری" و مجری گری ،

با همت «موسسه طلوع حق»، نشست یک روزه با عنوان «جمعیت، توسعه و پیشرفت کشور» با حضور اساتید برجسته کشور از جمله دکتر حسن عباسی، دکتر محمدجواد محمودی و دکتر خلیل محمدزاده، صبح روز چهارشنبه پنجم شهریورماه در محل سابق سفارت آمریکا در تهران برگزار شد.
نوشته شده توسط: رضا عموزادی | آخرین ویرایش:یکشنبه 24 بهمن 1395 | نظرات ()

لینك های مرتبط: رجانیوز ، فارس نیوز ،
برچسب ها: عموزادی ، رضا عموزادی ، چمتا ، همایش جمعیت پیشرفت و توسعه كشور ، مجری همایش ها ،


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic